سینیز در یک نگاه

صنایع تولیدی لوازم خانگی سینیز فعالیت خود را از سال 1390 در زمینه تولید اجاق­ گاز صفحه ای، هود، فر توکار و سینک ظرف شویی، با هدف توسعه صنایع تولیدی داخلی و اشتغال زایی آغاز نموده است. این مجموعه با تکیه بر علم و تخصص نیروهای شایسته، بهره گیری از دانش فنی روز، انتخاب مواد اولیه مرغوب و ارائه خدمات مناسب، همواره تولیدات خود را با استانداردهای ملی و بین المللی به بازار عرضه نموده و همچنین در این راستا، با کنترل و نظارت دقیق بر فرآیندها و کیفیت محصولات، موفق به اخذ گواهینامه های استاندارد ملی ایران و برچسب انرژی با گرید A، گواهینامه استاندارد مدیریت کیفیت ISO9001:2015، استاندارد رسیدگی به شکایات مشتری ISO10002  و استاندارد رضایتمندی مشتری ISO10004 از شرکت  Global Qcert آلمان گردیده است. این مجموعه در سال 1395 با رعایت استانداردها در کلیه فرآیندهای تولید، توزیع و ارائه خدمات، به عنوان واحد نمونه استانی اداره کل استاندارد استان بوشهر شناخته شده است.

سینیز در تلاش است که با بهبود مستمر و افزایش رضایتمندی مشتریان، جایگاه خود را در نظر آنان حفظ و ارتقاء داده و با آمادگی کامل جهت خدمت رسانی به هم میهنان عزیز، در رشد و اعتلای صنعت لوازم خانگی کشور نقش به سزایی را ایفا کند.

اهداف

۱. رضایتمندی مشتریان از طریق ارائه خدمات مناسب

۲. افزایش اگاهی پرسنل به منظور توسعه همه جانبه منابع انسانی

۳. ارتقا کیفیت و ایمنی محصولات

۴. تلاش در جهت توسعه بازار فروش-بهبود مستمر فرایندها و محصولات

ارزشهای سازمانی

۱. رضایت و اطمینان مشتری از محصولات ارائه شده

۲. رعایت و اجرای استانداردهای مراجع قانونی کشور

۳. آموزش و توانمندسازی پرسنل

۴. بهبود مستمر کیفیت در سیستم، فرایند و محصول

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.